Homo homini remedium/Čovjek je čovjeku lijek

Udruga Ludruga u partnerstvu s Centrom za kulturu Trešnjevka organizirala je izložbu fotoportreta “Homo homini remedium/Čovjek je čovjeku lijek” u sklopu projekta “Biblioart terapija”.

Uz izložbu fotoportreta članova Udruge Ludruga Rajka Šupea i Zorana Radakovića,  predstavljen je i katalog izložbe.

Tijekom druženja na kreativnim radionicama, članovi Udruge Ludruga zabilježili su dojmove o fotoportretima, pa je katalog izložbe ujedno i zbirka dojmova nastalih tijekom provedbe projekta.

Otvorenje izložbe održano je u utorak 15. studenog 2016. u Galeriji Modulor Centra za kulturu Trešnjevka, Park Stara Trešnjevka 1. Članovi udruge Ludruga  prigodnim  programom predstaviti su radove nastale provedbom projekta Biblioart terapija tijekom 2016. godine.

Izložba će u Galeriji Modulor Centra za kulturu Trešnjevka biti otvorena do 28.11.2016. godine.

Projekt podržava Grad Zagreb, Gradski ured za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom.