Terapija po mjeri čovjeka (22.09.2013, Zagreb)

Aktivnosti unutar projekta „Psihičko zdravlje u zajednici – terapija po mjeri čovjeka“.

Slijedeća projekcija: 22.09.2013, Zagreb

U svibnju 2013. krenuli smo sa serijom projekcija filmova kojima je zajednički nazivnik topli ljudski pristup psihičkim tegobama.
Psihičke tegobe imaju svoje uzroke i mogu se trasirati u prošlosti određene osobe, prošlosti društva - ili u sadašnjosti, pa čak i u budućnosti! Stoga ovi filmovi osim što adresiraju potrebne korjenite promjene u načinima odnošenja prema nastalim problemima, zapravo prikazuju i relacijske modele kako bi kao društvo trebali funkcionirati da do tegoba uopće ni ne dođe!

Ovi filmovi pokazuju što znači dubinska demokracija, između ljudi, unutar same osobe, unutar društva i koja je važnost svakog glasa, a svi se oni slušaju otvorenim srcem i umom...

Više o filmovima pročitajte/pogledajte u rubrici Kinoteka.

Letak_Ludruga_light