Grupe podrške u Zadru i Splitu

Grupe podrške u Zadru i Splitu

Grupa uzajamne podrške je projekt koji Ludruga u Zagrebu uspješno provodi kontinuirano od svog osnutka 2012. Dobrodošao je svatko tko je s ostalima spreman podjeliti svoje misli, osjećaje, pitanja koja ga muče bez obzira da li ima dijagnozu ili je nema, da li uzima psihofarmake ili ne. Grupa je sigurno, zaštićeno mjesto gdje se može, ako se želi, podijeliti s drugima svoja proživljavanja, aktivno slušati te tako biti podrška ostalim članovima. Jako nam je važno na grupi stvoriti osjećaj ravnopravnosti sudionika, po tome se grupe uzajamne podrške razlikuju od psihoterapeutskih grupa. Na grupama podrške nema psihološkog savjetovanja, nego osobe koje prolaze slična životna iskustva dijele jedne s drugima to što prolaze. Grupne procese usmjerava facilitator čija je uloga stvoriti sigurno i tolerantno okruženje u kojem će sudionici imati podjednak prostor i vrijeme za izražavanje.

Zadar
Silvana Čeko-Jurišić
Mob: 098 727 453
Mail: [email protected]

Split
Marina Vidović, Mob: 095 572 9666, Mail: [email protected]
Ljubica Mamić, Mob: 091 763 5857, Mail: [email protected]
Adresa: Vijeće Bošnjaka, Trg republike 4 na 3. katu (Prokurative)
Utorkom od 15 - 21 sat