Održan međunarodni webinar na temu: PEER EXPERTISE. PERSPECTIVES FROM EUROPE AND AFRICA

Webinar o Peer Expertizi iz perspektive Europe i Afrike polučio je veliki uspjeh. Ponosni smo na našu predsjednicu koja je održala odličnu prezentaciju o iskustvu Ludruge u razvoju Peer mreže u ne-podržavajućem okruženju.
Događaj je imao za cilj potaknuti dijalog i podijeliti vrijedne uvide o mentalnom zdravlju od cijenjenih govornika iz Hrvatske, Norveške, Južne Afrike i Ugande.
Pogledajte članak koji ističe ključne zaključke webinara, pruža pregled prezentacije svakog govornika i nudi pristup njihovim PowerPoint prezentacijama.
Webinar su moderirali Claudia Sartor (Deputy Chief Executive Officer u Global Mental Health Peer Network ) i René Keet (Chair - Predsjedniki u Eucoms Network).
Ovdje je i link na održani webinar: