Pričamo: Priče koje liječe!

Pričamo: Priče koje liječe!

"Priče koje liječe" program je kojeg već više godina organizira i provodi Centar za kulturu Trešnjevka u suradnji s našom udrugom i Udruga Svitanje, a uz financijsku potporu Gradskog ureda za kulturu i civilno društvo.

Program je namijenjen svim osobama koje žele osnažiti svoje mentalno zdravlje.

Novinar portala Promise.hr  kojeg je pokrenula skupina iskusnih novinara okupljenih oko Udruge za medijsko promicanje istine (skraćeno ‘Promise’), prenio je raspoloženje prve večeri programa "Priče koje liječe", na dan 12.02. u Društvenom domu Prečko.
Psihologinja Dubravka Miljković održala je predavanje pod nazivom “Slika o sebi i razvoj samopouzdanja”.
Sve detalje ovog pretavanja koje je izazvalo velik interes šire publike te interviju s našom predsjednicom Vlatkom Ročić Petak, pročitajte u tekstu na stranicama portala: