Priče koje liječe 3

Priče koje liječe 3

U ponedjeljak, 12.02. u 19 sati, na adresi:
Društveni dom Prečko, Prečko
U sklopu projekta:

"Priče koje liječe 3"

dolazi nam psihologinja Dubravka Miljković. Naša gošća održat će predavanje pod nazivom:

“Slika o sebi i razvoj samopouzdanja”

“Slika o sebi” svojevrstan je mentalni portret i odgovor na pitanje “Tko sam ja?”. Taj odgovor u velikoj mjeri utječe na naš život , određuje koje ćemo događaje u životu smatrati važnima, što ćemo poduzimati, koje ćemo ciljeve nastojati postići i hoćemo li time biti zadovoljni.
Što sve utječe na tu sliku i možemo li ju “fotošopirati”, doznat ćemo na ovom korisnom i zanimljivom predavanju.
"Priče koje liječe 3" program je kojeg već više godina organizira i provodi Centar za kulturu Trešnjevka u suradnji s našom udrugom, Ludruga - 100% LjudiUdruga Svitanje,a uz financijsku potporu Gradskog ureda za kulturu i civilno društvo.

Program je namijenjen svim osobama koje žele osnažiti svoje mentalno zdravlje.